צרו קשר
אודות

שירות B2B

שירות B2B להגיע לחברות הנכונות ישירות לבעלי התפקידים הרלוונטים. להגדיל את קהל הלקוחות שלכם זו עבודה קשה וסזיפית! אנו מציעים לבצע את כל התהליך עבורכם ובסוף התהליך להעביר אליכם לקוחות מוכנים לסגירה.

פרסום משולב באיזור השרון

פרסום משולב באזור השרון כפר סבא, הרצליה, רעננה, הוד"ש, רמה"ש, נתניה, כפר יונה, מושבי השרון - עמק חפר וגוש תל מונד

הרשת - פרסום באתרים מקומיים ובאתרי נישה

יש לכם עסק שאתם מעוניינים לקדם ולפרסם במרחב המקומי? סניף של רשת? מעוניינים להגיע לכל בית באזור השרון? כדאי לכם לפרסם באתר המקומי!! פרסום באתרים מקומיים יכול להביא לכם הרבה לקוחות לעסק!

פרסום מודעות דרושים

מחפשים לאייש משרה? זקוקים לגיוס עובדים על בסיס חודשי? אנו נוכל לדאוג לכם למאגר קורות חיים המתחדש על בסיס יומי, של עובדים פוטנציאליים.

פרסום בגוגל וברשתות חברתיות

פרסום בגוגל וברשתות החברתיות אינו טרנד חולף אלא עובדה בשטח שלאף עסק אין את היכולת להתעלם ממנה אנחנו יוצרים ומנהלים קמפיינים יצירתיים ומחושבים בגוגל וברשתות החברתיות. בשילוב הבנת הכלים הטכנולוגים וההכרות עם המרחב המקומי, אנו יוצרים קמפיינים מוכחים עם גרף מעולה בהיבטי עלות תועלת .

בניית אתרים וחנויות liloo market

פתיחת חנות אינטרנטית באתר liloo market

פרסום בביטאון חיל האויר

המגזין הרשמי של חיל האויר מאז 1948 כתב העת הישראלי לנושאי תעופה היוצא לאור מידי חודשיים ובכל חודש זוגי.

פרסום בקבוצות פייסבוק מובילות

בשנים האחרונות התפתחו קבוצות פייסבוק עירוניות, שכונתיות, עסקיות, קבוצות המרכזות בתוכן טראפיק מקומי אמיתי המשלב תוכן מקומי. למעשה הקבוצות משמשות פלטפורמה לשיח אמיתי חי ותוסס בקרב האוכלוסיה המקומית, פרסום בקבוצות הפייסבוק לפי מאפייני הקבוצה, מאפשר פלטפורמה לחשיפה בלתי רגילה והזדהות עם העסק המפרסם. הפרסום מתאפשר לפי אופי הקבוצה ומתיישר עם מטרותיה .

הרשת - פרסום מקומי בפריסה ארצית

חברת פרסום בוטיק העוסקת בפרסום במרחב המקומי, החברה מתמחה במתן פתרונות פרסום לרשתות לצורך חיזוק סניפים ברמה המקומית נקודתית.

Powered by Artvision | Truppo Websites